Компанія В ЛІЗИНГ активно фінансує проекти з лізингу автомобілів як нових так і вживаних!

 Об’єктами лізингу даної програми можуть виступати:

  • легкові автомобілі
  • позашляховики і автомобілі для активного відпочинку
  • малотоннажні (вантажопідйомності до 2-х тонн)

 

Процедура оформлення угоди на лізинг автомобілів в компанії В ЛІЗИНГ:

  •  Ви вибираєте один або кілька автомобілів у дилера.
  •  Заповнюєте просту форму заявки і разом зі спрощеним пакетом документів передаєте її на розгляд нам.
  •  Отримавши позитивний висновок, Ви підписуєте договір лізингу і оплачуєте аванс. Одночасно В ЛІЗИНГ підписує договір купівлі-продажу з автодилером.
  •  Автомобіль страхується і передається Вам у володіння і користування на визначений у договорі термін лізингу.
  •  Ви виплачуєте вартість автомобіля, і після закінчення терміну дії договору право власності на автотранспорт переходить до Вас.

 

Купуючи автомобіль в лізинг в В ЛІЗИНГ, Ви отримуєте ряд переваг:

B відміну від ситуації з звичайним банківським кредитом застава не потрібна. Вам достатньо внести авансовий платіж від вартості автомобіля.

Всі затрати по оформленню та сплаті обов’язкових платежів при реєстрації транспортного засобу покриває лізингова компанія, а також страхує автомобіль, клієнту залишаться тільки отримати автомобіль у користування від лізингової компанії.

Юридичні особи можуть отримати податковий кредит, на всю вартість автомобіля в момент отримання авто в лізинг від лізингової компанії. Також юридичні особи зможуть віднести відсотки по лізингу на свої витрати, і нараховувати амортизацію.

Готові запропонувати якісні вживані автомобілі після лізингу від наших партнерів, а також нові автомобілі від офіційних дилерів на вигідних умовах фінансування.

 

Лізинг автомобілів в Україні

Послуга «легкове авто в лізинг» вже користується значним попитом у Києві – як з боку фізичних осіб, так і з боку підприємців. Позитивною причиною збільшення попиту, є зменшення акцизів на автомобілі які ввезені з території Євросоюзу.  Відтепер якісні та недорогі вживані автомобілі з Європи стали, ще доступніше для клієнтів нашої компанії.

Наша компанія пропонує комплексне рішення для вигідного придбання транспортних засобів, з раціональним вкладенням власних фінансових активів. В свою чергу, клієнти, котрі відчули значну перевагу даної послуги в порівнянні з традиційним кредитуванням, не поспішають припиняти співробітництво з нашою компанією.

Ми пропонуємо авто в лізинг різноманітних класів та габаритів: легкові, кросовери, джипи, вантажні автомобілі вантажопідйомністю до 2 тонн и т. д.